مهندس سعید اورنگ

مدیر و بنیانگذار خانه خواب

ما به فروش فراتر از یک داد و ستد نگاه میکنیم

خانه خواب اورنگ برای خلق آینده‌ای قدرتمند در کنار مشتریان گرامی ایستاده است و با توجه به تحول زندگی بشر و ارتقای سطح کیفی آن با شور و عشقی خاص به خلق بستری به بلندای افق می‌اندیشد.

درباره خانه خواب اورنگ

خانه خواب اورنگ، فعالیت خود را از سال 1399 به صورت رسمی در زمینه تولید و تامین تشک، لحاف، بالشت، روتختی و حوله آغاز نموده و با استفاده از تجارب مؤسسان، مدیران و کارکنان خود و با هدف تولید و عرضه محصولات کالای خواب با کیفیت برترو متمایز از بازار شروع به تولید نمود.
شرکت خانه خواب اورنگ با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز و با استفاده ازبهترین مواد اولیه (پارچه های ترکیه ) و الیاف های صنعتی و ارگانیک گامی متمایز و متفاوت را در این مسیر برداشت.
محصولات ارگانیک از قبیل تشک، لحاف و بالشت با استفاده از پارچه ای نخ پنبه و الیاف پشم گوسفندی از جمله تولیدات بی مثال این شرکت تولیدی می باشد.
همچنین با توجه به سابقه بیست ساله مؤسسان این مجموعه در حوزه تجارت با کارخانه های تولید پارچه ترکیه، استفاده از پارچه های طرح روز و متنوع ترکیه از امتیازات انحصاری در تولیدات این شرکت می باشد.
مجموعه خانه خواب اورنگ امیدوار است با استفاده از بهترین متریال و طرح های متنوع و به روز و همچنین استفاده از مواد اولیه ارگانیک در ایجاد آرامش درهشت ساعت از زندگی مردمان نقش بسزای ایفا نماید.

چرا ما ...؟

ضمانت اصالت کالا
ارسال به سراسر کشور
سفارش سازمانی
باشگاه مشتریان
بستن

محصولات

افزودن به سبد خرید